3 Eylül 2014 Çarşamba

MAKE UP FOR EVER AQUA CREAM EYE SHADOW 13

Gönderen makeupstory zaman: 16:35


Herkese merhaba,
(For English Scroll Down)
Bloga uzun süre yazı giremedim.2 aydır yurt dışındaydım.Bu süre içerisinde de yazmak için bir türlü fırsat olmadı.Aslında post hazırlamaktaki problem benim için fotoğraf çekmek.O bölüm oldukça zahmetli.Işık ayarı, renklerin birebir çıkması ve daha bir sürü ayrıntı :)

Bugün bahsedeceğim ürün ise herkes tarafından çok sevilen MUFE Aqua Cream Eye Shadow serisinden 13 numara. Işıltılı bronz, metalik ışıltılı bir şampanya rengi.Işığa göre efekti değişiyor.Bazen daha bronz tonlu bazen de daha sarı alt tonlu oluyor. Dupe olarak da Maybelline Color Tattoolardan On and On Bronze gösterilebilir.Ama renkler birebir değil.Sadece metalik bronz ışıltıları benziyor.İlk olarak yapısından bahsetmek istiyorum.Oldukça kremsi(aslında su gibi) bir yapısı var.Kolayca sürülüyor ve eşit şekilde dağıtılıyor. Zaten ürüne dokunduğunuz da ne kadar yumuşak olduğunu anlayabiliyorsunuz.Pigmentasyon için  tam puan veriyorum.Rengini tek sürüşte veriyor.Aslında bunun için de biraz dikkatli olmak lazım. Günlük kullanımda bir anda ışıl ışıl olabilirsiniz.Pigmentasyon bu kadar iyi olunca tabi ki kalıcılık seviyesi de bir o kadar yükseliyor. Ancak bu kadar kremsi yapıdaki bir farın altına bir baz kullansanız fena olmaz.Bu önerim tabi ki yağlı göz kapaklarına sahip olanlar için :)

Unutmadan söyleyeyim, bu ürün waterproof yani suya dayanıklı.Özel günler için harika !!

Son olarak kabının plastik olduğunu hatırlatmakta fayda var. İnsan MUFE gibi bir markadan  daha şık bir paketleme bekliyor.

Özel günlerinizde gölgeli makyaj için baz olarak kullanabileceğiniz gibi, günlük hayatta da hafifçe uygulayarak ifadenizin daha aydınlık durmasını sağlayabilirsiniz. Yine günlük makyaj da bronz-kahve tonlarıyla gölgelendirme yaparak da kullanabilirsiniz.

Not: MUFE' nin bu serisi eye shadow olarak geçmesine rağmen yanaklarda ve dudaklarda da kullanılabiliyor.Renk skalasında allık,ruj olarak kullanılabilecek seçeneklerde mevcut.Bu üründe aynı zamanda aydınlatıcı olarak kullanılabilir.

Fiyatı 54 TL.

Başka bir yazıda görüşmek üzere...

-------------------------------------------------------------------------

Hi everybody,

Sorry, I didn't enter any post.Because I have been to England for 2 months. Also it was very hard to taking photos.You have to arrange lights, colors of photos. It takes a lot of time.I think it is boring part of being a blogger.

Today I'll be reviewing Make Up For Ever Aqua Eyeshadow Shade 13.It is bronze, metallic shimmery champagne color. It has metallic efect.Color and metallic efect are changed by light. We can show Maybelline Color Tattoo On and On Bronze as dupe.They don't have exactly same color. But their metallic efects look like each other.

First of all the texture is creamy ( like aqua as name). It can be applied easily. You can feel the creamy texture as you touch it.

I like the pigmentation o this product.It is smooth and long-lasting. It stays a long time because of pigmentation. But you must be careful about pigmentation.Your makeup can be more shimmery for daily life.

My advice is you must use eye primer if you have oily eye lids.As I said before, the texture is so creamy.

Lastly, this product is waterproof.So it is good for the speacial occasions. But it has a plastic jar. I think MUFE could create better packing than this one.

Note:You can use this product for your cheek and lip. There are a lot of color options.But this shade can be used for highlighting.

I hope you like it. Have a good day.....

0 yorum:

Yorum Gönder

 

MAKE-UP STORY Copyright © 2012 Design by Antonia Sundrani Vinte e poucos