2 Kasım 2014 Pazar

SOAP&GLORY SUPERCAT BLACK EYELINER PEN

Gönderen makeupstory zaman: 16:10


Herkese merhaba,
(For English Scroll Down)


Bugün her ürününü ayrı ayrı beğendiğim Soap&Glory markasının SuperCat eyelinerından bahsedeceğim. İngiltere'ye giderken denemek istediğim markalar listemde ilk sırada yer alıyordu. YouTube' da ününü sıkça duyduğum eyelinerla başlamak istedim.
Söylenen her şeyi hak ediyor.Şuana kadar bu form da Maybelline'ın eyelinerını kullanmıştım.Onu da beğenmiştim ama bu ondan da iyi kesinlikle.


-Bu tür eyelinerlarda en büyük problemlerden biri yeterince siyah gözükmemesidir. Bu ürün simsiyah ve tek sürüşte bunu elde ediyorsunuz.
-Çok kolay sürülüyor.Benim gibi eyeliner konusunda sorunlarınız varsa işinizi kesinlikle daha da kolaylaştırıyor.

-Dağılmıyor, göz kapağınıza bulaşmıyor.Geçenlerde eyelinerımı unutarak sol gözümü ovuşturdum.Sadece siyah renginde biraz azalma oldu.Onun dışında bulaşma veya panda göz olma gibi bir sorun olmadı.


-İnce veya kalın eyeliner çekebilirsiniz. Ucu bunun için çok uygun.

-Temizlemek için çift bazlı göz temizleyicilerden kullanmanızı öneririm.Bu kadar kalıcı bir eyelinerın çıkması da bir o kadar zor oluyor haliyle.-Bizler için tek sorunu Türkiye'de satılmıyor olması.Yine de bir fırsatınız olursa, bu ürünü almanızı öneririm.İlerleyen zamanlarda herhangi bir sorunla karşılaşırsam bu yazıyı güncellerim. Bundan sonra yine aynı markanın chubby rujlarından SexyMotherPucker Gloss Stick Fuchsiaristic rengine yer vermek istiyorum.

Bir başka yazı da görüşmek üzere....

Öykü

-------------------------------------------------------------------------

Hello everybody,

Today's guest is Soap&Glory SuperCat Eyeliner Pen. I wanted to try this product which took place in my wishlist. I heard a lot of thing about this eyeliner.

-Everybody knows, the biggest problem about eyeliner is colour. Generally they are not black enough. But this eyeliner is solved this problem.

-You can apply easily. So this is very useful for beginners(like me).-This eyeliner doesn't smudge.Last time I forgot wear eyeliner and I scratched my eyes. Finally I remembered my eyeliner.But it didn't smudge, it looked little bit grey. I would like to remind that eyeliner's performance can change for your eye-lid type.

-It is suitable for thin or thick eyeliner. Also it has matte finish.

-The better way for remove is oily-dual phase eye makeup remover.It is long-lasting eyeliner, so it doesn't remove easily.

As I said before I recommend this product. Price- performance- color are important for eyeliner. I am happy with this eyeliner. I hope you like this post. 

Have a good day....


0 yorum:

Yorum Gönder

 

MAKE-UP STORY Copyright © 2012 Design by Antonia Sundrani Vinte e poucos